KOSMETICKÉ

A RELAXAČNÍ

STUDIO VISAGE

100%

exclusivní

péče

RELAX U NÁS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnoho příjemných chvil

v našem studiu Vám přeje

 

Robin Fryś

V našem studiu  klademe především důraz na “dotek”  dlaní a “sílu přírodní kosmetiky”. Věřím přírodním produktům, a pečlivé práci pomocí rukou. Mnoho lidí zapomíná na tento způsob péče a snaží se nahrazovat tuto péči a kouzlo doteku různými chemickými přípravky a přístroji.  Snažíme se aby kosmetická péče byla  nejen péčí o Vaší pleť , ale také  péčí o Vaše smysly duši a to za pomocí aromaterapie.

 

V salonu výhradně pracujeme  přírodní kosmetikou  a aromaterapií ve 100% kvalitě. Všechny  masky se míchají vždy čerstvé a přímo na míru každému klientovi dle jeho aktuálního stavu pleti.

 

Trendem poslední doby je přírodní kosmetika složená z ingrediencí, které pocházejí z rostlin nebo minerálů. Jde zejména o rostlinné složky, které obsahují velké množství přírodních vitamínů, antioxidantů a hydratačních látek.

Přírodní kosmetika je složena z nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem této spolupráce jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky.

 

Přírodní aromaterapeutická kosmetika je bez parabenů, bez parafínu, bez formaldehydu, bez syntetických barviv a vůně, bez lanolinu, bez minerálních olejů, neobsahuje sodium lauryl sulfate, široký výběr produktů pro domácí ošetření obličeje a těla, není testováno na zvířatech. Oleje obsahují UV faktor SPF 6.

 

NAŠE MOTTO JE:

"stárnout s úsměvem"

Udělejte radost svým blízkým

a dopřejte jim jednu z našich služeb

formou dárkového poukazu.

U nás můžete platit kreditní kartou

i bezkontaktně.

Přijímáme tyto poukázky

ONLINE PORADNA

Je Vám k dispozici také on-line

poradna, kde se můžete zeptat

našeho specialisty, a to prostřednictvím

programu SKYPE, který je volně

ke stažení zde:

http://www.skype.com/cs/download-skype/skype-for-computer/

 

Mickiewiczova 76

Karviná 8, 733 01

Tel.: 602 846 294

relaxunas@seznam.cz

IČ: 70324298

 

On-line poradna přes SKYPE